Pradinis / Prekės / Kondicionieriai / Mobilūs kondicionieriai Spausdinimui

Mobilūs kondicionieriai pigiausias | brangiausias | naujausias

Mobilus oro kondicionierius įtraukia patalpos orą, jį atvėsina ir išpučia laukan į patalpą, tuo pačiu išpūsdamas šiltą orą laukan pro prijungtą žarną. Mobilaus kondicionierius įprastai turi valdymo skydeli, kuriame galite keisti kondicionieriaus veikimo parametrus, tokius kaip ventiliatoriaus greitis ar pageidaujama temperatūra.

Lengvas įrengimas ir mobilumas, kurį suteikia kompaktiškas dizainas ir įrenginio apačioje įrengti ratukai, leidžia jums minimaliomis pastangomis pervežti mobilų kondicionierių iš vienos patalpos į kitą patalpą.

Kaip pasirinkti tinkamą mobilų kondicionierių?

Tinkamas mobilus oro kondicionierius leis Jums atvėsinti kambarį greitai ir efektyviai. Per silpnas mobilus kondicionierius tiesiog šaldys nepakankamai ir galimai pageidaujama temperatūra visai nebus pasiekta. Norėdami pasirinkti tinkamą mobilų oro kondicionierių pirmiausia išsimatuokite patalpos kurią norite vėsinti plotą. Jums taip pat reikia žinoti ir mobilaus kondicionieriaus BTU (British Thermal Unit) parametrą, kuris nurodo šilumos kiekį kurį kondicionierius gali pašalinti iš kambario. Kuo didesnis šis skaičius, tuo galingesnis šaldymas. Rekomenduojamas gyvenamų patalpų kambario plotas pagal mobilių kondicionierių BTU parametrą:

  • 8.000 BTU - kambariui iki 19 m2;  
  • 10.000 BTU - kambariui iki 28 m2;
  • 12.000 BTU - kambariui iki 37 m2;
  • 13.000 BTU - kambariui iki 42 m2

Turėkite omenyje, jog skirtingose patalpose nepaisant to paties ploto mobilaus kondicionieriaus efektyvumas gali skirtis, nes skiriasi patalpos langų kryptis, šilumos pralaidumo marža ir kiti papildomi niuansai didinantys temperatūrą.