Pradinis / Prekės / Fidget spinner suktukai Spausdinimui

Fidget spinner suktukai pigiausias | brangiausias | naujausias

„Fidget Spinner“ – tai paprastos konstrukcijos sukamasis žaislas, kuri jos kūrėjų manymu, padeda įveikti stresą. Naudojimasis šiuo suktuku turi padėti susikaupti. Tai viena priežasčių, kodėl daiktas žaibiškai populiarėja.Pagrindinė jo funkcija yra padėti sutelkti dėmesį, sumažinti stresą, atsipalaiduoti.

Kaip jis veikia? Pasukite vieną ratą savo rankose, laikydami jį arba centre, arba už stipino. Laikykite žaislą vienoje rankoje, kita greitai sukite jį, kartais smūgiuodami. Pradėti ir baigti sukti galima vienu pirštu.  Į FIDGET suktuką įdėtas rutulinis riedlentės guolis, dėl kurio žaislas sukasi greitai, nuolat ir ilgai.

 Privalumai: mažas, todėl galima nešiotis net kišenėje ir išsitraukti bet kuriuo laiku. Traukia vaikų dėmesį. Labai lengva naudotis. Be to, puikiai aktyvina protą bei miklina pirštus, mažina stresą bei nerimą, gerina ne tik fizinę, bet ir psichinę sveikatą. Taip pat gali padėti lengviau mesti rūkyti, šalinti nemigos simptomus. Puikiai tinka meditacijoms.Taip pat šis daiktas padeda atsikratyti blogų įpročių, pavyzdžiui, nagų kramtymo, krumplių laužymo ar tušinuko spragsinėjimo.

Medžiaga: plastikas su metalu.

Išbandykite naujieną!

Daugiau informacijos: https://www.youtube.com/watch?v=iDwcFrLJRyI

Fidget spinner (suktukas),

Kaina: 6,89 €
Jūsų kaina: 3,99 €
Sutaupote: 2,90 € ( 42.02 % )

ŠVIEČIANTIS LED Fidget spinner (suktukas),

Kaina: 9,89 €
Jūsų kaina: 5,73 €
Sutaupote: 4,16 € ( 42.02 % )